Vytvářet 3D virtuální prohlídky pro restaurace byl náš cíl od počátku a teď tuto službu můžeme pořádně rozšířit, neboť spouštíme nový portál týkající se hlavně restaurací, které již 3D virtuální prohlídku mají.

Na webové adrese www.3drestaurace.cz si uživatelé mohou prohlédnout restaurace a vidět, jak to v té které restauraci vypadá. Web dává zákazníkovi možnost podívat se, jak vypadají interiéry plus samozřejmě najít i bližší informace o restauraci na jejich profilu nebo přímo ve virtuální prohlídce.

Taková služba se hodí k mnoha příležitostem, využijí ji skupinky, které hledají specifický prostor, zákazníci, kteří chtějí zkusit novou restauraci, i restauratéři sami, aby si mohli prohlédnout jiné prostory a třeba se inspirovat nebo naopak ukázat světu a pochlubit se.

Na každém profilu restaurace si může uživatel projít 3D virtuální prohlídku, 2D fotografie, informace o podniku, najde zde přesnou polohu i kontaktní informace. Součástí profilu je i možnost hodnocení interiéru a přeposlání odkazu známým.

Stránky jsou responzivní a lze je prohlížet na všech moderních přístrojích. Virtuální prohlídky lze samozřejmě prohlížet i za pomocí VR brýlí.

Jako většina webových stránek i my používáme cookies pro plynulý provoz stránek a pro zlepšení kvality. Používáním našich stránek nám dáváte souhlas.