Pro příznivce nejen československého automobilového průmyslu jsme ve spolupráci s firmou Arriva Morava připravili lahůdku v podobě krátké 3D virtuální prohlídky autobusu značky Škoda 706 RTO LUX.

Pojďme společně zavzpomínat nebo někteří objevovat autobus, který se vyráběl několik let v bývalém Československu a licenčně v Polsku. My jsme jej pro Vás naskenovali nedaleko Karviné, v severomoravském kraji hned vedle kostela svatého Petra z Alkantary, místa, které je lokálně velice známé.

Spusťte si prohlídku a pohybujte se po jednotlivých bodech a libovolně se otáčejte. K pohybu můžete dle Vašeho zařízení použít myš, dotyk prstem nebo třeba šipky na klávesnici. Pokud byste nám s touto prohlídkou chtěli pomoci, můžeme ji společně vylepšit, můžete nám napsat třeba svoje zkušenosti s tímto vozem a my je pak v tomto článku rádi budeme publikovat. Na Vaše reakce rádi odpovíme na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tento autobus si můžete také pronajmout u společnosti Arriva Morava na těchto kontaktech : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. 597 827 000

Uvnitř prohlídky najdete body, na které když ukážete kurzorem nebo prstem, tak si můžete o autobusu něco přečíst. Také můžete klikat na ikonky s číslem 360, abyste se dostali do jiného pohledu.

Teď už neváhejte a nastupte si.....klikněte na symbol 'přehrát' pro spuštění prohlídky (celou obrazovku zapnete kliknutím na ikonku zvětšení vpravo dole v okně prohlídky)

Jako většina webových stránek i my používáme cookies pro plynulý provoz stránek a pro zlepšení kvality. Používáním našich stránek nám dáváte souhlas.

 

Fotografie :

 Pokud chcete i Vy přenést nějaký prostor do 3D virtuální prohlídky, neváhejte se na nás obrátit. A je jedno, jestli třeba prodáváte dům, spravujete historickou budovu, budete rekonstruovat nebo cokoli jiného. Naše virtuální prohlídky mají široké využití. Kontakty zde : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo 792 376 883

Kontaktujte nás

  • Použijte funkční email, abychom mohli reagovat.

Jako většina webových stránek i my používáme cookies pro plynulý provoz stránek a pro zlepšení kvality. Používáním našich stránek nám dáváte souhlas.