Skenování bytu 4+kk určeného k prodeji.

Vytvoření virtuální prohlídky bytu 4+kk v Praze Řepích pro realitního makléře Jakuba Šupolíka pracujícího pro MM Reality bylo velmi jednoduché díky moderním technologiím a našemu zkušenému týmu, který už několik let pomáhá nejen makléřům vytvořit virtuální prohlídky pro podporu prodeje.

Nejprve jsme provedli fotografování bytu, které zahrnovalo snímání každé místnosti z různých úhlů a využitím speciální techniky panoramatického fotografování. Tyto fotografie byly pak zpracovány a upraveny tak, aby byly co nejvyšší kvality.

Poté jsme softwarově vytvořili 3D modely jednotlivých místností a propojili je do jednoho virtuálního prohlídkového okruhu. Prohlídku jsme rozdělili na jednotlivé místnosti a umožnili uživatelům procházet se po bytě po jednotlivých, vzájemně propojených bodech a prohlížet si ho z různých úhlů a to vodorovně i horizontálně.

Tuto virtuální prohlídku pak pan makléř umístilna webové stránky realitní kanceláře a zpřístupnili ji veřejnosti. Uživatelé tak mohou prohlídku absolvovat kdykoliv a odkudkoliv, aniž by museli opustit svůj domov nebo jiné místo. Prohlídka se kliknutím na příslušný odkaz spustí automaticky a uživatel se může pohybovat pomocí doteků na display, šipek, myši nebo si může spustit automatické procházení.

Virtuální prohlídka nemovitosti tak představuje skvělý způsob, jak prodat byt co nejrychleji a efektivněji. Díky této technologii mohou zájemci o byt prohlídku absolvovat kdykoliv a odkudkoliv, což zvyšuje pravděpodobnost prodeje.

Projděte si virtuální prohlídku tohoto bytu :

Jako většina webových stránek i my používáme cookies pro plynulý provoz stránek a pro zlepšení kvality. Používáním našich stránek nám dáváte souhlas.

 

Chcete znát další využití našich virtuálních prohlídek? Sledujte náš blog.

Podobné články :

Co je Matterport?

Jak se pohybovat ve virtuální prohlídce Matterport?

Jak probíhá skenování a jak se na něj připravit.

Jako většina webových stránek i my používáme cookies pro plynulý provoz stránek a pro zlepšení kvality. Používáním našich stránek nám dáváte souhlas.