Máme volné ubytovací kapacity na jaro a léto 2021. Chata je nově zrekonstruovaná, s kapacitou deseti osob na tichém místě, bokem od ostatních chat. V chatě je moderní nábytek, sprcha, masážní vana, venku ohniště a malý bazén.

Tak nějak může letos vypadat inzerát na pronájem chaty někde u vody nebo na horách v České republice. Pokud jste dočetli až sem v domnění, že tu někdo pronajímá chatu, bohužel tomu tak není. Je to takový malý lapák, stejně, jako to bývá u podobných inzercí.

Jako většina webových stránek i my používáme cookies pro plynulý provoz stránek a pro zlepšení kvality. Používáním našich stránek nám dáváte souhlas.

Honosné popisky, pár fotek, ideálně třesoucí rukou z mobilu a realita se může od inzerátu podstatně lišit. Samozřejmě fakt, že dobrých lidí se vejde všude dost a dobrá nálada může překonat lecjaká nepříjemná překvapení, ale někdy je prostě lepší ukázat věci takové, jaké jsou. A proto jsme tu my. Dokážeme chatu přenést do virtuálního světa a ukázat ji takovou, jaká ve skutečnosti je.

Naše virtuální prohlídky mají význam pro obě strany, jak pro majitele, kteří nemají co skrývat, tak pro zákazníky, kteří vidí přesně to, co mohou mít. Prohlídky od nás si mohou majitelé dát na webové stránky, za určitých podmínek společnosti Google ji můžeme převést do Google Maps, sdílet na veškerá sociální média a prohlížet se dá non-stop na všech moderních zařízení, včetně VR brýlí.

Do našich virtuálních prohlídek lze vkládat odkazy, fotografie, videa, soubory, to znamená, že tam může provozovatel vložit třeba video z dronu, které můžeme také zprostředkovat nebo svůj ceník a samozřejmě odkaz na svoje stránky.

Podobné články :

Šumperák neboli „rodinný dům typu V“

Škoda 706 RTO

Skenování vil Augusta a Johanna Hückelů

Prošli jste si naši virtuální prohlídku, líbí se Vám, jste provozovatel nebo majitel chaty? Napište nám na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a my Vám připravíme podobnou.

Kontaktujte nás

  • Použijte funkční email, abychom mohli reagovat.

 

 

Jako většina webových stránek i my používáme cookies pro plynulý provoz stránek a pro zlepšení kvality. Používáním našich stránek nám dáváte souhlas.