Pokud chcete nebo musíte omezit přístup k vašemu prostoru, použijte zaheslování.

Možnost zredukovat přístup do 3D virtuální prohlídky pouze těm, kteří mají heslo je pro některé majitele prohlídek výbornou službou. Ne vždy je vhodné nebo žádané nechat prostory přístupné široké veřejnosti bez jakýchkoli omezení. Může se jednat o firemní prostory, nemovitosti na prodej, kde je prohlídka určena jen opravdu vážným zájemcům, prostory s fotografiemi, videi nebo soubory, kde se nehodí veřejná přístupnost nebo je to vhodné u prohlídek sloužící pouze k archivaci nebo památce. U našich prohlídek Matterport si samozřejmě můžete výstup zaheslovat.

Zaheslované prohlídky pro realitní makléře

Ne každá nemovitost nebo její majitelé si žádá plnou veřejnou publicitu. Někdy prostě situace vyžaduje ukazovat nemovitost omezeně, třeba s respektem na přání a soukromí prodávajícícho. Sami makléři nesčetněkrát narazí na požadavek prodávajícího, aby nikde nic nezveřejňoval(a).

Prodej takové nemovitosti je samozřejmě dosti ztížený a makléři mají tak trochu svázané ruce. Pokud prodávající povolí omezené zveřejňování na úzkou skupinu vážných zájemců, je možno nemovitost naskenovat a odkaz na prohlídku zaslat právě těmto potencionálním kupcům. Zabezpečení prohlídky heslem je dalším stupněm zabezpečení.

Prohlídky pro firmy a společnosti pro vlastní potřebu

Leckdy virtuální prohlídky využijí firmy pro svou vlastní potřebu, ať už se jedná o materiál pro trénink zaměstnanců nebo pro bezpečnostní opatření, revizi, opravy, či rekonstrukce, firmy určitě nemají zájem, aby takovéto prohlídky viděl někdo nepovolaný a heslo je výbornou službou právě pro tyto případy.

Celé zaheslování je celkem jednoduché. Při objednávce nebo realizaci (ale i později) je potřeba vznést u nás požadavek a bude vygenerované heslo, které bude šifrovaným způsobem zasláno objednavateli. Hesla lze měnit přes zhotovitele. Lze zajistit i zesílenou bezpečnost v podobě dvojheslového přístupu a variantu bez našeho přístupu k prohlídce.

Foto je pouze ilustrační.

Podobné články :

Co je Matterport?

Jak se pohybovat ve virtuální prohlídce Matterport?

Virtuální prohlídkový den s českým makléřem? Skoro sci-fi, ale podařilo se.

Skenování vil Augusta a Johanna Hückelů

Kontaktujte nás

  • Použijte funkční email, abychom mohli reagovat.

Jako většina webových stránek i my používáme cookies pro plynulý provoz stránek a pro zlepšení kvality. Používáním našich stránek nám dáváte souhlas.